HAKKIMIZDA

Biliyoruz ki işletmenizi en iyi şekilde yönetmek istiyorsunuz fakat bunu yapmak kolay değil. “Ölçemediğinizi yönetemezsiniz”. Biz işletmeniz için kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için, yönetiminizi kolaylaştıracak veriler sunuyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
ÇÖZÜM ODAKLI
GİZLİLİK VE TARAFSIZLIK

Günümüzde içi boşaltılan “Müşteri Odaklılık” kavramını sizler için en iyi hale getirmek işimizin olmazsa olmazıdır. Siz işinize odaklanırken biz de sizin için hizmet üretmeye devam edelim. Her adımda kendimize “bu projede müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl verimli ve sürdürülebilir hale dönüştürebiliriz?” sorularını soruyoruz.

Bizim için sürdürülebilirlik sizlerin iş süreçlerini bilerek şirketinizin marka konumlandırmasına yardımcı olmak ve mevcut müşterilerinizin aidiyetini arttırmaktır. Böylece hem yeni müşterilere ulaşmak, hem de mevcut müşterileri mutlu etmek kaçınılmaz olacaktır. Bu süreçte karşımıza çıkacak sorunları güçlü iletişim ve sorun odaklı yaklaşımımız ile ortadan kaldıracağız.

İnsan beyni sorduğu soruyu çözmeye yönelik çalışır bu nedenle ekibimiz “neden böyle oldu?” demek yerine “bu durumda ne yapabiliriz” sorusunu tercih eder. Böylece fikir üretmek yerine çözüm üretmeyi amaçlar. Bu süreçte müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler sorun çözümünde etkili olacaktır. İşletme bilgileriniz gizlilik ve tarafsızlık ilkemizce koruma altındadır.

Szutest Yazılım Teknolojileri firmalara/kişilere coğrafi konumuna, büyüklüğüne ve üye olduğu dernek ya da teşekküllere bakılmaksızın her koşulda eşit ve tarafsız olarak muamele edilerek en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Bu hizmetlerin oluşturulması sırasında müşterilerimizden aldığımız bilgiler işletme sırrımız olarak tutulmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması

REFERANSLARIMIZ